Bylo vždy Vaším snem nebo snem Vašich blízkých vyzkoušet si například jak to chodí v profesním rybářství? Natáhnout na sebe rybářské prsačky, do rukou nafasovat keser a šup do rybníku? U nás máte jedinečnou možnost zakoupit několik typů zážitkových poukazů.  Informace o obsahu jednotlivých balíčků naleznete vždy v popisu zážitku níže.

Kurz rybolovu pro děti

Rádi byste, aby Vaše děti trávily více času mimo online prostředí? Rybaření je krásný koníček, při kterém se děti naučí poznávat přírodu a chovat se v ní, naučí se samostatnosti a také rozvíjí manuální zručnost. Pokud děti vezmete do zoologické, ale neuvídí žádné zvířátko, je jasné, že se tam příště těšit nebudou. U nás to funguje tak, že máme pro děti připraveny rybníčky, na kterých za každých okolností společně nalovíme spoustu ryb. Proto bude pro děti trávení času na rybách atraktivní. O veškeré věci jako rybářské vybavení nástrahy atd. se postaráme. Jedná se o akci v soukromém areálu, tudíž není za potřebí žádné oprávnění pro lov ryb.

Podmínky: Sezona - duben až listopad, pro děti od 6 let, doprovod je povolenm dob trvání 2 nebo 4 hodiny.

Obsah balíčku:

 • Krátké povídání o rybách adekvátní věku dítěte
 • Praktická ukázka jak na to
 • Zapůjčení vybavení k lovu ryb
 • Asistence instruktora samozřejmostí
 • Potvrzení o absolvování kurzu, 1x dárek na památku

Cena kurzu:

2 hodiny rybářského kurzu  999 Kč

4 hodiny rybářského kurzu  1 499 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto

Chovatelem ryb na zkoušku

 Byli jste se někdy podívat na výlovu rybníku, na sádkách, nebo jste chtěli vyzkoušet  práci s opravdu velikými rybami? Zajímá Vás, kolik práce se skrývá za tím, než se dostane Vánoční kapr na Váš stůl? Přijeďte si k nám vyzkoušet práci profesionálního rybáře/rybářky. Nafasujete rybářské lováky a hurá do vody. Vše Vám vysvětlíme. Vyzkoušíte si vše, co Vás zajímá. Váš rybářský den, bude korunován prací s živými dinosaury, konkrétně s jesetery. Jeseteři jsou nádherné ryby, které obývají naši planetu již 200 mil let. Zajímá Vás, kde se bere pravý černý kaviár? Přijeďte a vše se u nás dozvíte!

Podmínky: Sezona - duben až listopad, účastnit se může osoba starší 15 let, doprovod není možný. Oblečení pohodlné dle sezony.

Obsah balíčku:

 • Rybářský pracovní den začíná příjezdem na naše sádky v 8:00 hod
 • Následně proběhne krátké seznámení s tím, jak to na naší firmě chodí
 • Fasování vybavení a ochranných pomůcek, krátká instruktáž o bezpečnosti práce
 • Dle domluvy bude pracovní den uzpůsoben tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval. Program lze sestavit z následujících činností: krmení ryb, péče o rybníky a sádky, výlovy rybníků, nakládky ryb, odlovy ryb sítěmi, péče o rybí násady, práce s trofejními rybami
 • Občerstvení samozřejmostí
 • Každý zážitkový den bude ukončen manipulací s trofejními jesetery (10 – 30kg), kde je samozřejmostí fotografování.

Poznámka: Balíček lze vždy uzpůsobit dle požadavků a přání zákazníka. Voucher lze uplatnit pouze v předem domluvených termínech. Platnost voucheru je jeden rok.

Cena: 1 osoba: 2 999 Kč (4hod)  

           2 osoby: 4 499 Kč (4hod)

           1 osoba: 4 999 Kč (8hod)  

           2 osoby: 6 499 Kč (8hod)  

K 8 hod. balíčkům je vždy 1x dárek dle výběru: kurz filetování / 1ks ryby na gril