Zahájení zimního rybolovu od 28.10.2023

Téměř každý víkend je u nás organizovaný konzumní rybolov. Může dorazit každý kdo si chce užít pohodový lov v krásném prostředí. Pravidelně vysazujeme tržní siveny, ale také pstruhy, a to i v trofjních velikostech.  Stačí tedy přijet, nalovit si ryb, kolik je libo a nakonec uhradit poplatek za lov který činní 300kč/osobu a nalovené ryby. Parkoviště je na místě, dostupnost skvělá, a ve všem se Vám budeme snažit vyjít vstříc. Neomezujeme žádné rybolovné metody, můžete lovit na co a jak chcete. Pouze je třeba se řádně chovat k uloveným rybám, a také neradi vidíme nepořádek v areálu. Pro snadnou navigaci - dostanete se k nám po zadání adresy - U TRATI 444, BEČOV NAD TEPLOU. Nebo v google maps - "Jeseteří farma Bečov nad Teplou"

Netřeba se objednávat, stačí dorazit o chytacích víkendech vždy v sobotu i neděli 0d 8:00 do 13:00. Vždy prosím ověřte telefonicky zdali se daný víkend loví, jsme také jen lidi.)

Pro přehled a aktualitách, dění u nás, stavu ledu atd sledujte prosím skupinu na facebooku - "Gril a Rybolov na jeseteří farmě"

Podmínky pro vstup do v areálu a aktuální ceník ryb je vždy v na místě.

Přejeme krásné rybářské zážitky :-)

 Ryby Vlček