O nás

 

Příběh firmy Ryby Vlček se začal psát vlastně už při studentských létech na SRŠ ve Vodňanech 2007-2011, a poté na Fakultě rybářství a ochrany vod, Jihočeské univerzitě 2011-2018. Ještě na střední škole jsme začínali hospodařit na prvních pronajatých rybnících a sádkách. Dnes naše výrobní činnost zahrnuje chov několika desítek druhů ryb, se kterými obchodujeme po celé evropě.

. Hospodaříme na několika desítkách rybníků v západních Čechách nedaleko Mariánských Lázní v nadmořské výšce okolo 700 m.n.m. Dále provozujeme největší jeseteří farmu v ČR a věnujeme se intenzivnímu odchovu mníka jednovousého

Svou práci zakládáme na praktických i teoretických znalostech a dlouholeté praxi. Všichni naši zaměstnanci prošli odborným studiem na SRŠ ve Vodňanech a díky našemu širokému spektru zkušeností jsme schopni profesionálně zpracovávat Vaše požadavky a to ať už se jedná o návrhy obsádek, hodnocení parametrů nádrží a rybníků, či samotné zarybňování vod. Jsme dynamicky se rozvíjející firmou zabývající se především chovem, prodejem, poradenstvím a vysazováním ryb. V naší nabídce naleznete hned několik druhů z čeledi jeseterovitých ryb a to ve všech možných velikostech.