Sportovní rybolov v areálu Ryby Vlček - Bečov nad Teplou

Vážení rybáři a rybářky, rádi bychom Vás pozvali na pořádné ryby v našem areálu sádek Bečov nad Teplou.

 

1.   Základní informace.

  Na našem revíru jsou vysazeny především jeseteři a trofejní lososovité ryby. Z jeseterů můžete lovit především krásné ryby jesetera sibiřského, jesetera ruského, jesetera hvězdnatého, jesetera jadranského, vyzu velkou, jesetera malého albína, hybrida jesetera sibiřského x ruského a další. Z lososovitých ryb nasazujeme pravidelně pouze trofejní lososovité ryby. Jedná se především o pstruha duhového nad 1 kg (1-10kg) pstruha potočního nad 1 kg (1-5kg) sivena amerického/ arktického nad 0,8kg.  Areál je se nachází v malebném prostředí údolí řeky Teplé a je přímo přístupný z hlavní silnice. Parkování je vyhrazeno na asfaltovém parkovišti. Vzdálenost rybníku  od parkoviště je asi 80m.
 

2.  Rybolov je možný ve 2 odlišných režimech. Jiné než uvedené metody lovu nejsou povoleny!!

      a.) - lov jeseterů na položenou 
      b.) - lov lososovitých ryb přívlačí nebo muškařením
   Metody lovu s cílením na jeseterovité ryby či na lososovité ryby jsou od sebe striktně odděleny.  V případě nerespektování tohoto pravidla si vyhrazujeme právo na okamžité vykázání lovců z našeho areálu bez nároku na vrácení ceny ze zakoupené povolenky!!!
 

Ceny Rybolovu na 1 osobu na neomezený počet prutů  vč DPH.

 
Lov jeseterů na položenou - 12h (vždy od světla do tmy) 
400Kč
Lov lososovitých ryb přívl./mušk. - 6h s ponecháním každé ulovené ryby (zákaz pouštění ryb, odkoupení po ukončení lovu dle místního ceníku)
 
400Kč
Lov lososovitých ryb přívl./mušk. chyť a pust 6h

1000Kč
Lov jeseterů i lososovitých ryb  - Chyť a pust - 12h (vždy od světla do tmy)

1300Kč
 Lov jeseterů i lososovitých ryb  - jeseteři chyť a pust, lososovité ryby se    zákazem vracení vodě -12h (vždy od světla do tmy)


700Kč
 
     

Po kliknutí na tento odkaz naleznete přesnou lokaci našeho areálu

  
 
 
 
 
 
 
  
 
 

Vysazování a úlovky