Rybolov

Provozujeme dva soukromé revíry s organizovaným sportovním a konzumním rybolovem. Jeden rybník je nasazen osmy druhy trofejních jeseterů o kusové hmotnosti 5 - 35kg. Druhý rybník je nasazen tržním sivenem, pstruhem potočním, candátem, tržními jesetery a okounem.

Vstupenka pro rybolov do celého areálu (3 rybníky) vyjde v letní sezoně na 350 kč/osobu a v zimní sezoně 200 kč/osobu. V případě, že je na ledě dostatek prostoru, je povoleno lovit na více prutů.  ždy nutná telefonická či mailová registrace s potvrzením. Je také možné pronajmout celý areál pro uzavřenou společnost lovců. Pronájem na 24hod - 3500 kč. V ceně povolenky nejsou ulovené ryby. Je možné také zajistit rybářského průvodce a zapůjčit vybavení pro lov ryb a to ať už pro letní tak i pro zimní sezonu. Nabízíme i možnost ubytování v partnerském hotelu.

Podmínky rybolovu jsou upřesněny místním rybářským řádem. Lovec je povinen po ukončení rybolovu předložit ke zvážení veškeré úlovky.

 

Ceník ryb - aktuální vždy v areálu

 

 V případě přisazení dalších ryb, budou tyto uvedeny na místním ceníku.

 Ceny tržních jesterů především jesetera sibiřského či ruského je 289kč/kg. Ceny dalších druhů jeseterů v trofejních velikostech jsou upraveny místním ceníkem.

V případě krádeže ryb, nepovoleného rybolovu či agresivního chování budou veškeré tyto činy bez výjimky konzultovány s Policií ČR.

Areál je pro jistotu zajištěn fotopastmi.

Další informace rádi poskytneme mailem či telefonicky.

Areál se nachází 7 km severo-východně od Mariánských Lázní zde:

Vánoční poukaz k rybolovu

 

 

Pokud si lámete hlavu nad tím co k Vánocům svým blízkým rybářům, máme pro vás řešení. - Dejtem jim zážitkový poukaz k rybolovu v našem rybářském areálu. U nás můžou ulovit krásné trofejní jesetery a nebo širokou škálu lososovitých ryb. 

  Jednodenní poukaz vyjde na 350kč vč. DPH a je platný na celý rok 2018.

Fotky a informace o našem rybářském areálu najdete v sekci rybolov.

 Pokud o něj máte zájem neváhejte ho kontaktovat, zašleme Vám jej mailem. 

 

 Petrův zdar a krásné vánoce.

 

 

Fotogalerie rybolovu